YO DESIGN

DNA

המוסיקה והמקצבים המתופפים על לוחות ליבנו, משמשים כמפתחות המובילים את תפיסת העיצוב של סטודיו YO DESIGN

עיצוב אינו עוסק רק במימד הויזואלי, פונקציונלי, אסתטי. הוא עוסק באושר, במימוש והגשמה. הוא מאיר את כל חושינו. שכן החללים בהם אנו חיים, הם משכנם של הנפש, הרוח, הנשמה, הרגש, המחשבה או התשוקה. הם עוסקים בהשפעה של תפיסת המציאות שלנו את חיינו.
הגורמים הפסיכולוגים המשפיעים,  חוקי הטבע, פיזיקה ואמנות, אינם אלה שחקנים על הבמה לה אנו קוראים: בית.

בית שהוא בית מגורים או בית שהוא מקום עבודה, חדר במלון או בית קפה. זה המרחב אשר ידבר את שפתנו, תחושת הבטחון, שייכות והערך העצמי שלנו. המקום אשר ימנף אותנו. המקום שלנו בעולם.   

"הריגוש הארכיטקטוני נוצר כאשר היצירה מצלצלת בכם בהתאמה עם יקום שאנו כפופים לחוקיו, מכירים בהם ומעריצים אותם. כאשר היחסים מתממשים אנו נלכדים ביצירה. ארכיטקטורה היא יחסים. יצירה טהורה של הרוח".

לה קורבוזייה

YO DESIGN

It's looks WOW and feels WOW

בתהליך העבודה מולכם, אנו יוצרים מעטפת המחבקת את עולמכם הפנימי, אישיותכם, צרכיכם וחלומותיכם. דמיינו שאתם כלי נגינה. אנו נפרוט על המיתרים, נכתוב את המוסיקה שלכם, ונפיח חיים במה שקוראים לו: קירות, חדרים ובטון. כמו עם ריח טוב אליו אנו נמשכים, או תמונת נוף מרהיבה אשר נגלתה לעיננו, ככה כשתיכנסו – לא תרצו לצאת. ככה פשוט . כמו אהבה ממבט ראשון. התרגשות. 

CHIC & STYLE

כל פרויקט זוכה לטון ייחודי משלו, לסגנון אישי. שפתנו תהיה תמיד מדויקת, ומוקפדת, אלגנטית ונקיה, שיקית ומקורית. אנחנו בורחים ממניירות ומהעתקים ושואפים ליצור חללים נעימים, נוחים, אנרגטיים ומשמחים. אנו מאמינים שסגנון עיצובי, ככל שיהיה כפרי, מודרני, קלאסי או אחר, ישקף את עולמם

SERVICES

לקוחותינו יכולים ליהנות ממטרית שירותים רחבה או חלקית הכוללת את כל שלבי התכנון ועיצוב פנים או חלק מהם. בשלבי התכנון נכין מפה אנרגטית לכם ולבית, על מנת לתכנן אותו בהתאם לחוקי האנרגיה ולהזרים לבית/עסק את האנרגיות המבורכות לכם. זו תהווה את הבסיס לתכנון הבית/עסק כולו. ניצור לבית שפה משלו ונתרגם אותה לתuכניות ביצוע עד לרמת פרט. הליווי כולל את כל המעטפת הנדרשת על מנת להגיע לתוצאה השלמה.

לקוחותינו יכולים ליהנות גם משירותים נפרדים הכוללים: פגישות ייעוץ ממוקדות לפני או אחרי רכישת נכס. תכנון או עיצוב חללים נפרדים כמו דירה, מטבחים, חדרי רחצה או חללי בוטיק.

בנוסף אנו מעבירים הרצאות וסדנאות לקהל הרחב ולקהל מקצועי.

PROJECTS

בתים פרטיים, וילות ודירות יוקרה, לובאים, משרדים, קליניקות, אולמות תצוגה, מרחבי פנאי וחוויה, חנויות קונספט, בתי כנסת ועוד.

INNOVATION

ככל שעולם העיצוב, נהנה כיום מזרם בלתי פוסק של חומרים, פתרונות ועד טכנולוגיות חדישות אנו תמיד מלקטים, לומדים ומתעדכנים בתמורות החדשות הבאות לעולם.  מטרתנו לאפשר לכם לחיות בתנאי אקלים ורווחה מיטביים. 

LOCATION

לא כל כך חשוב היכן, חשוב יותר מה. ברחבי ישראל או מעבר לים, נגיע לכל מקום בו נוכל לרגש, להתרגש ולתכנן חיים.  למשרדנו שלוחות בחיפה, הרצליה ואילת.

YONIT LAUNER

יונית לאונר, מעצבת פנים, משוררת, מוסיקאית ושדרנית.
סיימה את לימודיה במכון "קווים" לאדריכלות ועיצוב, בהצטיינות יתרה. מרצה ומפתחת מסלולי לימוד בתחום.
יו"ר לשעבר של האגודה הישראלית לפנג שואי.

השתלמה בשיטות אבחון כמו תטא הילינג, פרויפיילינג ו-NLP.

בוגרת האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין.

למדה לימודי "ייעוץ ארגוני" מטעם "אונ' חיפה" – היחידה ללימודי חוץ, וניהול עסקים ב"מכללה למנהל".
חתומה על פיצוח הקשר בין אדריכלות ומוסיקה והשפעתם על המימד החווייתי בחלל, שיטה לה קראה SOUND OF SPACE. 
מובילה את מיזם "בתים מאושרים" אותו פיתחה לאחר שהבינה…. שזה היעד… לחיות באושר.

YO DESIGN

STUDIO YO DESIGN

קצת אישי...

כל חיי חלמתי בתים.
ילדה קטנה משוטטת בין מבנים של גדולים. פעם חולמת על בקתה בכפר, פעם על קוטג' אנגלי, פעם נכנסת למערה עם חדרים ופעם עולה לבניין משרדים. ככה שנים. חולמת בלילות ומתעוררת בבקרים.

הימים חלפו ואני בגרתי. פיניתי מקומי לחיים. עברתי תחנות והעמקתי ידע בתחומי התעניינות שונים. 
קראתי הררי ספרים בתחומי התפתחות רוחנית ופסיכולוגיה, המשכתי ליצור אמנות ומוסיקה ולכתוב שירה.

יום אחד מצאתי עצמי עורמת דואר מהתיבה. בתוכה השתלשלה המתנה שנשלחה אלי. אין מקריות בחיים.  ככה התחלתי ללמוד פנג שואי ומטפיזיקה סינית והחלומות פסקו. הבנתי שהחלומות היו שם כדי לאותת.

ככה החל המסע שלי במימוש היעוד שלי בחיים אותו השלמתי כשסיימתי את  מסלול לימודי לאדריכלות ועיצוב פנים.אך אני ממשיכה. לא נחה לרגע…